דבר המנהלת

 

 משפחת "גיל רבין" היקרה,

ברוכים הבאים בשערי בית ספר.

בית ספר "גיל רבין" לחינוך סביבתי, חינוך ערכי-חברתי וטיפוח מודעות ואחריות סביבתית.

​בית ספר "גיל רבין" רואה כל תלמיד כמייצג את דור העתיד של האזרחים במדינת ישראל. לכן, צוות בית הספר משקיע רבות בחיזוק תחושת השייכות, הכבוד ושיתוף הפעולה בין כל באי בית הספר, הורים מורים ותלמידים מתוך שאיפה לסייע לכל התלמידים להתפתח ולהגיע למיצוי ולמצוינות אישית ולטפח את המודעות החברתית שלהם.

בית ספר "גיל רבין" מוביל את תלמידיו להישגים לימודיים וחברתיים גבוהים בכל תחומי הדעת תוך הקניית כישורי למידה וכלים מגוונים לפיתוח החשיבה ומנחיל בקרב תלמידיו עולם ערכים יהודי, לאומי ואוניברסלי עשיר.

בית ספר "גיל רבין" פועל רבות על מנת להפוך את תלמידיו לגורם משפיע ומוביל בקהילה ומשלב בתכנית הלימודים מגוון פעילויות חברתיות שמטפחות את עולמם הערכי של התלמידים ומעניקות להם את הביטחון והמנוף ליזום, ליצור ולפעול למען הקהילה.

אני מברכת על כניסתכם לאתר בית הספר "גיל רבין". האתר מהווה עבורנו ערוץ תקשורת ואמצעי עדכני המאפשר לכולם להיחשף לתפיסה החינוכית שלנו ולהכיר מקרוב את העשייה המרתקת והמגוונת בבית הספר. האתר הבית ספרי הינו אחד האמצעים לשיפור רמת העדכון והתקשורת בינינו בנוסף למידעון החודשי אותו אתם מקבלים מדי חודש.

באתר ניתן להתעדכן אודות האירועים המתקיימים בבית הספר במהלך השנה, למצוא מידע שימושי על מערכת הלימודים ושיעורי הבית הכיתתיים.

המשיכו לשתף פעולה, לעזור ולתרום כדי שיחד נרחיב את הקשר האמיץ בין הבית, הקהילה ובית הספר.

אנו בבית-הספר עומדים תמיד לרשותכם, כדי להקשיב, לחלוק ולעסוק במעשה החינוכי. אני מצפה שתפיקו מהאתר את מירב התועלת ותעשו בו שימוש נכון ומושכל.

ורד חנגלי 

וצוות בית הספר


 20180905_113840.jpg